Sveikos gyvensenos entuziastai laukiami VU Botanikos sode Kairėnuose – vyks „Žvalumo diena 2022“

Jau aštuntus metus vyksiantis sveikos gyvensenos sklaidos renginys Vilniaus mieste kviečia visus šį šeštadienį, rugpjūčio 27 d., į VU Botanikos sodą Kairėnuose, kur vyks įvairios „Žvalumo dienos“ veiklos.

Kelios dešimtys sostinės sveikos gyvensenos organizacijų ir pavienių entuziastų ragins pajudėti ir atsipalaiduoti, pasisemti naudingų žinių, paskanauti sveiko maisto ir įsigyti sveikų produktų. Įkvepiančioje, išpuoselėtoje VU Botanikos sodo Kairėnuose aplinkoje, tolėliau nuo miesto šurmulio ir taršos, vilniečiai ir miesto svečiai bus kviečiami praleisti visą dieną. Gražia sostinės tradicija tapęs renginys, prie kurio savanoriškomis pajėgomis prisideda gausi Vilniaus sveikos gyvensenos bendruomenė, stebins veiklų įvairove. Jos pasklis į žalias sodo erdves, skleisis pirčių garais ir plūduriuos ant vandens.

„Ši šventė – gražus jos iniciatorių – visuomeninės organizacijos „Lietuviškos pirties bičiulių draugija“ (LPBD) – ir Botanikos sodo Kairėnuose administracijos bendradarbavimo pavyzdys. Labai smagu, kad renginio gyvybingumą palaiko įvairių Vilniaus sveikatinimo veiklų organizatoriai. Kai kurie čia dalyvauja jau aštuntus metus, šventė kasmet sulaukia ir būrio naujokų. Šiemet, kaip ir anksčiau, turėsime svečių ir iš kitų Lietuvos regionų. Atvyksta dalyvių iš Trakų, Kauno, net pajūrio krašto “, – džiaugiasi renginio koordinatorė – LPBD narė Ramunė Žukauskienė.

Botanikos sodo teritorija bus suskirstyta pagal sritis, o veiklos vyks visą dieną, todėl visi norintys galės sudalyvauti net keliuose užsiėmimuose.

Renginio dieną vyks mankštos, paskaitos, veiks pirčių erdvė, bus galima įsigyti sveikuoliškų gaminių, maisto papildų, arbatų, natūralios kosmetikos ir kitų, aplinkai draugiškų, gaminių.

Patekimas į renginį nemokamas, tereikia įsigyti Botanikos sodo lankymo bilietus (bilietas suaugusiajam – 5 eurai, moksleiviams, studentams, pensininkams – 3 eurai, vaikams iki 7 metų – nemokamai. Dauguma renginyje vykstančių veiklų bus nemokamos, kainuos tik asmeninės procedūros, konsultacijos.

Daugiau informacijos apie renginį skelbiama VU Botanikos sodo interneto tinklapyje https://www.botanikos-sodas.vu.lt/.

2024-07-04
VU Botanikos sodas kviečia į jau 10-ąją vasaros žiedų parodą „Lelija Mindaugo Karūnai“
Daugiau
2024-05-10
VU BOTANIKOS SODE – PAVASARIO MUGĖ „LIETUVOS ŽIEDAI 2024“
Daugiau
2024-05-10
„PIKNIKO ALYVOSE“ VU BOTANIKOS SODE PROGRAMA
Daugiau
2024-04-25
Parodą VDU Botanikos sodo parke atidarė ir Nacionalinės sveikatos tarybos išvykstamojo posėdžio dalyviai
Daugiau