ŽEMĖS IR APLINKOS MENŲ PARODA’21 „BALANSAS“ VU BOTANIKOS SODE KAIRĖNUOSE

spalio 6, 2021 Atgal

ŽEMĖS IR APLINKOS MENŲ PARODA’21 „BALANSAS“ VU BOTANIKOS SODE KAIRĖNUOSE

Žemės ir aplinkos menų paroda

BALANSAS

Vilniaus universiteto botanikos sodas Kairėnuose (Kairėnų g. 43, Vilnius)

Eksponatus ir instaliacijas galima stebėti iki š.m. spalio 31 d. (dėl nepalankių oro sąlygų, kai kurie darbai gali ir anksčiau sunykti).

Kviečiame lankytis VU Botanikos sode ir stebėti meno kūrinių kaitą keičiantis metų laikams!

Vilniaus universiteto botanikos sodas Kairėnuose – tai unikali vieta, kurioje jau antrą dešimtmetį, nuo 2003 metų, vyksta  Žemės ir aplinkos menų parodos. Kol kas tai pirmas ir didžiausias Lietuvoje šių menų projektas „Gamta ir Menas“, kuriame savo kūrybiškumą gali įgyvendinti ir eksponuoti įvairiausių specialybių menininkai. Paroda suteikia galimybę kūrėjams kurti gamtoje, atrasti ryšį su ja, vystyti dialogą tarp meno, gamtos, menininko ir žiūrovo.

BALANSAS – tai šešioliktoji šio projekto paroda, kurioje dalyvauja keramikai, skulptoriai, tapytojai, tekstilininkai, floristai ir kt. Didžioji dalis kūrinių yra žemės meno (Land art) darbai, kurie sukurti naudojant tik gamtines medžiagas ir aplinkos meno (Environmental art) darbai sukurti iš dirbtinų įvairių medžiagų, integruoti į tam tikrą erdvę, pritaikyti prie vietinio gamtovaizdžio.

Parodoje BALANSAS darbus pristato: Arvydas Ališanka, Audronė Sabalytė-Burbulienė, Aušra Jasiukevičiūtė, Eglė Maskaliūnaitė-Butkuvienė, Greta Kardi-Kardišiūtė, Irina Troma, Juozas Budzinauskas, Juozas Masiulis, Karolina Kunčinaitė, Kristina Šaltytė ir Domas Ignatavičius, Mantas Maziliauskas, Martynas Gediminas, Raima Drasutytė, Rūta Dzindziliauskaitė, Saulė Elena Jurgelytė ir Dali Rust, Tomas Lagūnavičius, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija. Atidaryme dalyvavo VU Kinetinis teatras. Parodą kuruoja Komunikacijos ir paslaugų skyriaus vyr. specialistė Inga Raubaitė.

DAUGIAU APIE KŪRINIUS IR JŲ AUTORIUS: https://bit.ly/3uLa0RG