KVIEČIAME Į MOKINIŲ FLORISTIKOS KONKURSO DARBŲ PARODĄ „DŪZGIAM KALĖDAS SODE!“

2 gruodžio, 2022 Atgal

KVIEČIAME Į MOKINIŲ FLORISTIKOS KONKURSO DARBŲ PARODĄ „DŪZGIAM KALĖDAS SODE!“

Šiais metais mokiniai, lydimi savo mokytojų ir tėvelių, jau penktą kartą rinkosi į floristikos darbų konkursą Vilniaus universiteto Botanikos sode Kairėnuose. Į konkursą mokiniai atsivežė jau paruoštą namų darbų užduotį, o kita – konkursinė, buvo kuriama vietoje.

Floristikos darbus konkursui „Dūzgiam Kalėdas sode!“ sukūrė 64 moksleiviai iš 24-ių vidurinių ir profesinių mokyklų, atvykę net iš 12 Lietuvos miestų ir miestelių. Tai gausiausiai dalyvių sulaukęs konkursas per gyvavimo penkmetį. VU Botanikos sodo ir LUMINA parko lankytojų laukia įspūdinga darbų paroda, kurioje įvairiomis technikomis atlikti ir eksponuojami 128 konkursiniai darbai. Paroda veiks iki gruodžio 17 dienos.

„Labai gražus sutapimas, kad simbolinę pirmąją sukaktį minintis konkursas sulaukė gausiausio dalyvių skaičiaus. Džiaugiamės, kad turime ir tokių dalyvių, kurie čia atvyksta jau penktus metus. Matome, kaip jie auga ir keičiasi, kaip tobulėja jų kuriami darbai. Smagu, kad konkursas sulaukia vis didesnio susidomėjimo ir prie gausaus būrio jau patyrusių dalyvių, prisijungė dar didesnė komanda naujų ir nematytų veidų“, – sakė konkurso pradžią paskelbusi VU Botanikos sodo Komunikacijos ir paslaugų skyriaus vadovė Aida V. Dobkevičiūtė.

Konkursinius darbus mokiniai ruošia pagal griežtas taisykles ir reikalavimus. Floristikos darbai turi būti sukurti iš natūralių medžiagų, kurių darbe turi būti ne mažiau kaip 70 procentų. Mokytojai kuriant konkursinį darbą nedalyvauja, mokiniai turi dirbti savarankiškai.

Daugiau informacijos apie parodą